Streamsoft Prestiż

Na tej stronie opisujemy profesjonalny zintegrowany system klasy ERP dla produkcji, handlu i usług, zapewniający pełną kontrolę nad procesami, kontrolujący optymalne wykorzystanie zasobów.

Lider na rynku systemów ERP

Po pierwsze, Streamsoft (www.streamsoft.pl) od 30 lat tworzy i wdraża swoje systemy ERP. Firma specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanego oprogramowania dla produkcji, handlu tradycyjnego, usług, logistyki oraz handlu nowoczesnego, w tym ecommerce i omnichannel. Posiada ponad 80 tys. klientów i zatrudnia ponad 170 specjalistów (są to programiści, projektanci systemów, testerzy, konsultanci, wdrożeniowcy).

Streamsoft Prestiż ERP

Po drugie, system Streamsoft Prestiż wybrało w naszym kraju już ponad 350 firm o profilu produkcyjnym. Z Prestiża chętnie korzystają firmy handlowe oraz usługowe. W rynkowych raportach analitycznych od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce producentów oprogramowania dla średnich przedsiębiorstw.

Po trzecie, na pozycję rynkową produkowanego przez Streamsoft rozwiązania wpływa jego funkcjonalność, zapewniająca kompleksową obsługę operacyjną i biznesową. I naważniejsze, system posiada możliwość dopasowania rozwiązań do indywidualnych wymagań Klienta oraz wiedza o specyfice rynku, udokumentowana wieloletnią praktyką wdrożeniową.

I jeszcze ważna rzecz, system funkcjonuje w środowisku międzynarodowym — posiada angielską wersję językową.

Moduły Streamsoft Prestiż

Opisy modułów

Handel-Magazyn

Aplikacje rozszerzające

Wymagania dla systemu

Prestiż współpracuje z serwerem bazy danych SQL, który jest podstawowym elementem całego systemu. Użytkownicy końcowi korzystają z tzw. aplikacji klienckiej, która instalowana jest na komputerach roboczych.

Zauważmy, że Prestiż jest rozbudowanym funkcjonalnie systemem, więc jego środowisko może być rozproszone na wielu różnych serwerach (zależnie od zakupionej konfiguracji). Magazyn Mobilny, Panele meldunkowe, B2B oraz wymóg pracy zdalnej dla osób pracujących poza główną siedzibą firmy (tzw. pulpity zdalne) to moduły i funkcjonalności właśnie wymagające dodatkowych serwerów.

Każda instalacja będzie poprzedzona dostarczeniem szczegółowej informacji o wymaganiach. Oto podstawowe informacje dla Państwa działu IT:

  • Baza danych to Firebird SQL, która jest bezpłatna.
  • Serwer bazy danych najczęściej uruchamiamy systemie Linux (system bezpłatny) lub Windows Server.
  • Aplikacja kliencka jest aplikacją MS-Windows i działa z Windows 8.1, 10, 11.
  • Jeżeli wymagają Państwo pracy zdalnej, polecamy Serwer Aplikacji działający z Windows Server.

Porównanie Streamsoft Prestiż i Pro